Domov | Koledar dogodkov

Koledar dogodkov

Prvenstvena tekma kadetinj

13. december 2014, ob 13.30 uri

V gosteh - prvenstvena tekma članic 1.b državne rokometne lige

15. november 2014, ob 17.00 uri

V gosteh - prvenstvena tekma kadetinj

15. november 2014, ob 14.50 uri

Prvenstvena tekma mlajših deklic B

14. november 2014, ob 16.30 uri

Prvenstvena tekma starejših deklic

9. november 2014, ob 15.45 uri

Prvenstvena tekma mlajših deklic

9. november 2014, ob 14.00 uri

Prvenstvena tekma članic - 1.b državna rokometna liga

26. oktober 2014, ob 18.00 uri

Prvenstvena tekma starejših deklic

19. oktober 2014, ob 16.30 uri

V gosteh - prvenstvena tekma kadetinj

19. oktober 2014, ob 15.15 uri

1.b ženska članska rokometna liga

12. oktober 2014, ob 18.00 uri

Prvenstvena tekma kadetinj

12. oktober 2014, ob 15.45 uri

V gosteh - prvenstvena tekma starejših deklic

11. oktober 2014, ob 16.00 uri

V gosteh - prvenstvena tekma kadetinj

4. oktober 2014, ob 12.30 uri

V gosteh - prvenstvena tekma starejših deklice

3. oktober 2014, ob 17.15 uri

Prvenstvena tekma članic - 1.b državna rokometna liga

28. september 2014, ob 20.00 uri

Prvenstvena tekma kadetinj

28. september 2014, ob 18.00 uri

V gosteh - prvenstvena tekma kadetinj

20. september 2014, ob 16.30 uri

Prvi trening mini rokometa

8. september 2014, ob 14.00 uri

Prvi trening mlajših deklic

2. september 2014, ob 16.00 uri

Treningi mladink in kadetinj

20. junij 2014

Treningi starejših deklic

20. junij 2014

Treningi mlajših deklic

20. junij 2014

Treningi mini rokometa na OŠ Gradec

20. junij 2014

Treningi mini rokometa na OŠ Litija

20. junij 2014

Finalni turnir za starejše deklice

24. maj 2014, ob 15.00 uri

Zaključni turnir rokometnega državnega prvenstva mlajših deklic za razvrstitev od 4 do 6 mesta.

11. maj 2014, ob 15.00 uri

Zaključni turnir rokometnega državnega prvenstva kadetinj za razvrstitev od 7 do 9 mesta.

10. maj 2014, ob 10.00 uri

5. zaključni turnir v mini rokometu

9. maj 2014, ob 15.45 uri

Prvenstvena tekma kadetinj - polfinale

28. april 2014, ob 19.00 uri

Prvenstvena tekma mlajših deklic

26. april 2014, ob 10.00 uri

Prvenstvena tekma kadetinj - polfinale

18. april 2014, ob 17.30 uri

Prvenstvena tekma mlajših deklic

13. april 2014, ob 16.00 uri

Prvenstvena tekma starejših deklic - polfinale

12. april 2014, ob 16.30 uri

Prvenstvena tekma mladink

6. april 2014, ob 15.00 uri

Prvenstvena tekma starejši deklic - polfinale

6. april 2014, ob 12.00 uri

Prvenstvena tekma mlajših deklic

6. april 2014, ob 10.00 uri

Prvenstvena tekma kadetinj

5. april 2014, ob 14.00 uri

4. turnir v mini rokometu

5. april 2014, ob 8.30 uri

Prvenstvena tekma kadetinj - polfinale

23. marec 2014, ob 18.00 uri

Prvenstvena tekma mladink - razvrstitev do 7. do 12. mesta

20. marec 2014, ob 19.00 uri

Prvenstvena tekma mladink - razvrstitev od 7. do 12. mesta

16. marec 2014, ob 19.00 uri

Prvenstvena tekma starejših deklic

15. marec 2014, ob 12.30 uri

Prvenstvena tekma kadetinj

12. marec 2014, ob 18.00 uri

Prvenstvena tekma starejših deklic

11. marec 2014, ob 16.15 uri

Prvenstvena tekma kadetinj

8. marec 2014, ob 13.00 uri

Prvenstvena tekma mlajših deklic

8. marec 2014, ob 12.45 uri

3. turnir v mini rokometu - Zasavje

8. marec 2014, ob 8.30 uri

Prvenstvena tekma mladink - razvrstitev od 7. do 12. mesta

9. februar 2014, ob 18.00 uri

2. turnir v mini rokometu - Zasavje

8. februar 2014, ob 8.30 uri

Prvenstvena tekma starejših deklic

5. februar 2014, ob 17.30 uri

Prvenstvena tekma kadetinj

1. februar 2014, ob 15.00 uri

Prvenstvena tekma mladink - razvrstitev do 7. do 12. mesta

31. januar 2014, ob 19.30 uri

Prvenstvena tekma mlajših deklic

29. januar 2014, ob 17.30 uri

Prvenstvena tekma starejših deklic

26. januar 2014, ob 11.30 uri

Prvenstvena tekma mladink - razvrstitev od 7. do 12. mesta

26. januar 2014, ob 11.00 uri

Prvenstvena tekma kadetinj

24. januar 2014, ob 17.45 uri

Prvenstvena tekma kadetinj

22. januar 2014, ob 17.45 uri

Prvenstvena tekma mlajših deklic

19. januar 2014, ob 17.00 uri

1. turnir v mini rokmetu - Zasavje

19. januar 2014, ob 12.30 uri

Prvenstvena tekma starejših deklic

17. januar 2014, ob 19.45 uri

Prvenstvena tekma starejših deklic

13. januar 2014, ob 19.00 uri

Prvenstvena tekma kadetinj

10. januar 2014, ob 18.45 uri

Prvenstvena tekma starejših deklic

4. januar 2014, ob 12.30 uri