Domov | Aktualno | Le ena zmaga v preteklem ...

Le ena zmaga v preteklem vikendu

V podaljšanjem vikendu tekem so naše ekipe zabeležile le eno zmago. Starejše deklice A so v Velenje z rezultatom 19:27 premagale domačinke, članice in mlajše deklice B pa so morale priznati premoč nasprotni ekipi.

Starejše deklice so se na gostovanje (14.11.2015) v Velenje odpravile zelo oslabljene. Kljub temu so sledile navodilom trenerjev (Tanje in Roka) in si priigrale novo zmago v državnem prvenstvu. Po prvem polčasu so vodile za 3 gole (8:11), v drugem pa so prednost še povečale in zmagale z rezultatom 19:27.

Članska ekipa je v nedeljo, 15.11.2015 gostovala pri mladinski ekipi RK Nazarje. Po prvem polčasu so naše igralke za ostajale za dva gola, v drugem pa jim je zmanjkovalo moči in razlika se je večala. Tekmo so izgubile z rezultatom 28:18.

Mlajše deklic B pa so se na zaostali tekmi, v torek 17.11.2015 borile proti ekipi RK Krim Mercator. Po zelo dobrem prvem polčasu, ko so večkrat tudi povedle, so na odmor odšle z zaostankom enega gola (7:8). Žal pa jim je v drugem polačasu zmanjkalo moči in tekmo izgubile z rezultatom 13:18.